World of Warships

Twój okręt jest gotowy do walki

Zanurz się w świat historii bitew morskichTrwa wojna, przez ocean suną jednostki wroga. Musisz wypłynąć im naprzeciw i wszystkie zniszczyć. Przyłącz się do oddziału i pokieruj legendarnym, realistycznym okrętem wojennym przez malownicze morza w stronę zwycięstwa.

Możesz awansować i specjalizować się w kierowaniu zwinnymi niszczycielami, krążownikami wyposażonymi w artylerię, monstrualnymi pancernikami i lotniskowcami, dzięki którym można przypuścić atak także z powietrza. Zaczniesz od podstawowych jednostek, ale w miarę zdobywania doświadczenia będziesz mógł rozbudować swoje okręty, upelszać ich wyposażenie i odblokować dostęp do kolejnych, bardziej zaawansowanych technicznie, elitarnych i potężnych.

Do gry zostały przeniesione autentyczne jednostki z flot Stanów Zjednoczonych, Związku Radzieckiego, Japonii, Niemiec, Australii, Imperium Brytyjskiego, Francji, Włoch, Chin i oczywiście Polski – niszczyciel ORP Błyskawica, w swoim czasie najpotężniejsza jednostka morska. Wybierz swoje ulubione, dołącz do klanu i pokonaj przeciwników w bitwach na wodach oceanów.