World of Tanks

Twój czołg czeka na dowódcę

Epickie starcia czołgów i emocjonująca drużynowa rozgrywkaZagraj w World of Tanks i daj się wciągnąć w starcia opancerzonych wozów bojowych z okresu I i II Wojny Światowej. Możesz kierować maszynami różnych klas, od lekkich i zwrotnych, przez opancerzone niszczyciele po siejące zniszczenie działa samobieżne.

Popisz się celnością, układaj strategie, dołącz do klanu, awansuj, zwiększaj swoje możliwości i zdobądź sławę. Zniszcz czołgi przeciwników w starciach na realistycznych mapach w różnych scenariuszach, z członkami swojego klanu lub wylosowanymi towarzyszami – w tej grze nigdy nie będziesz sam. Zarabiaj i ulepszaj swoje wozy bojowe.

Zaczniesz z niczym, ale szybko przekonasz się, że bardziej zaawansowane pojazdy są na wyciągnięcie ręki. Do gry trafiły bojowe wozy opancerzone różnych klas z Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Związku Radzieckiego, Japonii, Wielkiej Brytanii, Czechosłowacji, a także polskie – jest tu nawet „Rudy 102”. Każdy z nich ma realistyczne parametry, bogaty system zniszczeń i ciekawą ścieżkę ulepszeń, dającą ogromne możliwości modyfikacji.