WarTank

Walki czołgów w przeglądarce

Zostań asem wojsk pancernych!Staw czoła najróżniejszym przeciwnikom z całego świata i podołaj najróżniejszym wyzwaniom, wykorzystując najbardziej błyskotliwe strategie. Tematyka czołgowa to idealny pomysł na darmową grę przeglądarkową.

W WarTank znajdziesz potężne maszyny pancerne, które odblokujesz w miarę rozwoju rozgrywki i przechodzenia kampanii. Wybierz najpierw frakcje, by określić, które drzewka rozwoju będziesz rozwijać i ruszaj do boju. Pojazdów jest całe mnóstwo, więc cierpliwie walcz z przeciwnikami i oczekuj nowych zabawek w miarę upływu czasu gry. Rozwijaj swój czołg i ulepszaj go o jak najmocniejsze podzespoły, by zwiększyć siłę rażenia oraz możliwości bojowe. Posiadając coraz lepszy sprzęt, zdobędziesz przewagę na polu bitwy i pokonasz nawet najtrudniejszych przeciwników.

Pamiętaj o istotnym elemencie gry jakim jest taktyka. Na polu bitwy nie przetrwasz zbyt długo, jeśli nie zaplanujesz odpowiednio swoich działań. Dołącz do bitwy i poprowadź swój pancerny oddziały do ostatecznego zwycięstwa!