Total War: ARENA

Zostań bohaterem, poznaj historię

Walcz na starożytnych polach bitewZnudziły ci się jednoosobowe gry strategiczne? Szukasz czegoś nowego, w czym mógłbyś zanurzyć się na wiele godzin nie wydając przy tym ani jednej złotówki? Grając w Total War: Arena jako starożytny wódz będziesz mógł zobaczyć, jak sprawdzisz się w roli dowódcy oddziałów armii na obszernych polach bitewnych, na których będzie toczył się spór z innymi graczami o tryumf i zapisanie się w księgach historii na wieki.

Darmowa produkcja od Wargaming przewiduje dla nas wieloosobowe potyczki 10 na 10 na obszernych terenach starożytnych mocarstw, gdzie łącząc siły w boju z różnorodnymi rodzajami jednostek pod wodzą sojuszników, mamy przejąć wszystkie punkty strategiczne, aby doprowadzić naszą armię do zwycięstwa.

Dzięki Total War: Arena masz szansę wcielić się między innymi w postać Leonidasa, Juliusza Cezara, czy Arminiusa, mając pod swoją kontrolą trzy wybrane oddziały armii. Jednakże walka to nie wszystko, ponieważ w grze znajdzie się też wiele ciekawostek dla entuzjastów historii i nie tylko, a wszystko to zaoferowane nam w pełnej polskiej wersji językowej. Pamiętaj o płynnej komunikacji z sojusznikami, współpraca jest kluczem do sukcesu. Dzięki miłej dla oczu grafice 3D w Total War: Arena mamy pełen obraz tego, co dzieje się na polu bitwy, by móc sprawnie reagować i podejmować decydujące kroki w dążeniu do chwały i zwycięstwa!