Star Stable

Wyśniona kraina koni dla dziewczynek

Odkrywaj tajemnicze wyspy i bierz udział w ekscytujących wyścigach i zawodach konnych!



Należysz do kreatywnych miłośniczek mody i marzysz o odkrywaniu nieznanych lądów na koniu? Koniecznie poznaj Star Stable - najpopularniejszą grę konną na świecie! To tutaj stworzysz swojego awatara, zaprojektujesz własnego konia i połączysz siły z innymi graczami, aby wykonać zabawne gry i zadania!

Podczas galopu przez magiczną wyspę Jorvik będziesz odkrywać tajemnice i poznawać nowych przyjaciół, ale nie tylko! Czeka na Ciebie stajnia Star Stable Farmyard, w której znajdziesz ponad 50 koni do wyboru, stworzysz własne źrebię i poznasz pozostałe zwierzęta gospodarskie. Gra Star Stable oferuje ponadto wiele ubrań i akcesoriów, dzięki którym stworzysz idealny wygląd dla Ciebie i Twojego konia. To wyróżni Cię spośród innych graczy i wpłynie na wynik zawodów, w których weźmiesz udział.

Star Stable to doskonała gra dla dziewczynek, które kochają zwierzęta i przygody. Z piękną grafiką i wciągającą fabułą, będziesz jeździła na koniach i wypełniała nowe zadania w mgnieniu oka. Dzięki regularnym aktualizacjom w Star Stable znajdziesz zawsze coś nowego do przeżycia! Internetowa społeczność Star Stable nie może się doczekać, by Cię poznać i wymienić się z Tobą doświadczeniami. Na co więc czekasz? Dołącz do zabawy już dziś!