SeaFight

Ruszaj w szeroką wodę, by stać się legendą

Niebezpieczne morza pełne są śmiałków poszukujących przygódStań się postrachem mórz, plądruj inne statki i nie miej litości dla słabszych. W tej rozgrywce liczy się przede wszystkim liczba armat oraz żagli, dlatego dozbrajaj swoją łajbę, by finalnie stała się śmiercionośną maszyną do zatapiania innych jednostek.

Jesteś porywczy z natury, więc na lądzie nie ma dla Ciebie miejsca. Rozwiązanie jest tylko jedno. Żeby zaspokoić swoje pirackie ambicje, wyruszasz w morze. Jako kompanów podróży wybierasz takich jak Ty – ambitnych, żadnych łupów awanturników. Podobnie do Ciebie, oni też do końca nie wiedzą, na co się piszą.

Musisz być czujny, bo w głębinach mórz czają się najróżniejsze potwory. Na Twoje drodze do pirackiej sławy staną też prawdziwi gracze z całego świata, których interesuje tylko jedno – chcą zobaczyć, jak Twój statek znika w głębinach.

Żeby do tego nie dopuścić, musisz stale rozwijać swoją flotę. Oczywiście początki nie będą łatwe i swoją karierę korsarza zaczynasz na od małej łajby. Za zdobyte złoto kupujesz coraz to lepszą broń, może uda Ci się nawet dokupić kolejny statek. Po czasie inni, widząc Twoją rosnącą potęgę, zaczynają się Ciebie bać.

Pamięć o heroicznych czynach na morzu jest wieczna. Postaraj się więc, żeby kolejne pokolenia korsarzy wychowały się na szantach wychwalających Twoje imię.