Rail Nation

Zbuduj własne kolejowe imperium w przeglądarce. Wspólnie z innymi graczami rozwijaj właściwą strategię, aby zostać najbardziej wpływowym potentatem wszech czasów.

Rail Nation: Darmowa gra strategiczna online w przeglądarceZałóż potężne przedsiębiorstwo kolejowe w darmowej grze przeglądarkowej Rail Nation. Planuj strategiczne połączenia, wykorzystuj właściwe lokomotywy i współpracuj z innymi graczami w stowarzyszeniach, aby zbudować własne imperium kolejowe.

Grając z i przeciw tysiącom graczy, Twoim zadaniem w Rail Nation masz za zadanie przejść przez sześć historycznych er ― od epoki parowozów, przez lokomotywy spalinowe po najnowocześniejsze pociągi. Na końcu każdej rundy gry ma miejsce wielki finał – ostateczny pojedynek o kolejową koronę. Gracze mogą wybierać spośród ponad 150 realistycznych lokomotyw 3D i 48 typów wagonów. W bezpośredniej rywalizacji z innymi firmami musisz zwiększyć własną reputację i majątek, a także prestiż swojego stowarzyszenia.

Na początku gry małe miasto trzeba zaopatrywać w towary. Dzięki dostawom właściwych towarów miasto szybko się rozrasta – tak samo jak Twoja firma. Z biegiem czasu coraz więcej miast może być zaopatrywanych w łącznie 48 różnych towarów. Im efektywniej zaplanujesz połączenia i rozkłady jazdy, tym szybciej zarobisz pieniądze na zakup nowych lokomotyw i poprawę infrastruktury stacji kolejowej.

W stowarzyszeniach absolutnie niezbędna jest ścisła współpraca z przyjaciółmi i innymi graczami. Dzięki współpracy możecie pozyskiwać sławnych pracowników, którzy dają Wam korzyści w miarę postępów w grze. Należy jednak zawsze uważnie obserwować konkurencję. Bo ostatecznie tylko jedno stowarzyszenie znajdzie się na szczycie.