Obrońcy Galaktyki

Niezapomniana przygoda na skraju gwiazd

Obroń galaktykę przed pradawnym złemJest rok 2258. Ludzkość sięgnęła gwiazd. Niegdyś odległe rejony galaktyki są teraz na wyciągnięcie ręki. Dla każdego kogo tylko stać na statek z napędem nadświetlnym. Rządy, chciwe korporacje i poszukiwacze przygód; trwa brutalna walka o pieniądze i wpływy.

Na jednej z kolonizowanych planet dochodzi do tajemniczego incydentu. Wcielisz się w jednego ze śmiałków, którzy trafiają na miejsce i starają się zbadać tajemnice upadłej kolonii. Nic nie przygotuje Cię na to do czego doszło na nieznanej planecie. Chwytaj za broń i ruszaj na ratunek galaktyce!

Zaczynamy od wyboru postaci oraz imienia, a następnie przechodzimy do trybu kampanii, w której odkryjemy fabułę gry. Dzięki treningowi możesz rozwinąć bohatera oraz zdobyć niesamowite umiejętności, które pozwolą znacząco zwiększyć efektywność bojową. Z każdym mijającym dniem, heros będzie coraz mocniejszy i bardziej zaprawiony w bojach. Do zdobycia setki przedmiotów, unikatowe skórki i specjalne trofea. Jak przystało na grę online z prawdziwego zdarzenia, w Obrońcach Galaktyki możesz współpracować i walczyć z innymi graczami. W tym celu, należy stworzyć własną Sforę lub dołączyć do już utworzonej – w ten sposób odblokujesz trzy dodatkowe formy rozgrywki. Czeka na Ciebie łącznie 9 różnych trybów gry i comiesięczne konkursy z cennymi nagrodami rzeczowymi.

Zagraj w Obrońców Galaktyki już teraz i przeżyj niezapomnianą przygodę na samym skraju kosmosu. Gra jest dostępna na przeglądarkę i system Android.