Na ryby

Zostań najlepszym wędkarzem na świecie

Podróżuj po świecie i łów najrzadsze okazyCisza, niezmącony spokój i obcowanie z przyrodą – tego wędkarzom można pozazdrościć. Nie trzeba już jednak spędzać zimnych porannych godzin pośrodku jeziora dzięki grze Na Ryby, będącej niezwykle wciągającym symulatorem wędkowania.

Nie jest to jednak wyłącznie gra zręcznościowa. Jej ważnym elementem są rozbudowane możliwości rozwoju wędkarskich akcesoriów – wędek, haczyków, żyłek czy kołowrotków. Dzięki nim uda się złowić coraz większe okazy, a ich sprzedaż pozwoli znów na zakup nowego sprzętu. W ten sposób gracz może w końcu złowić ryby równie rzadkie, co potwór z Loch Ness. Przez cały czas będzie on gromadził doświadczenie, co będzie go plasować wyżej i wyżej oraz otworzy drogę do najbardziej prestiżowych wędkarskich turniejów.

W grze możemy podróżować po różnych rejonach całego świata, w celu złowienia upragnionych okazów, a w zależności od lokacji towarzyszą nam różnorodne efekty dźwiękowe budujące klimat przyrody. Na Ryby to także świetna okazja by wiele dowiedzieć się zarówno na temat ryb, jak i samego wędkarstwa.