Łowcy Zombi: Apokalipsa

Ocal świat przed hordami nieumarłych

Chwytaj za broń i dołącz do walki o ludzkośćTajemniczy wirus w błyskawicznym tempie rozprzestrzenia się po wschodnim wybrzeżu USA. Na ulicach zapanował chaos! Śmiercionośny wirus nie tylko odbiera życie zainfekowanym: umarli powstają jako agresywne zombi.

Wracając metrem do swojego mieszkania, jesteś świadkiem koszmarnego ataku na współpasażerów. Dzięki dobremu refleksowi i niezłej kondycji, udaje ci się wydostać z wagonu i wybiec ze stacji na powierzchnie: na ulicach krzyki, krew i wszechobecny horror. Część ludzi oszalało i rzuca się na innych we wściekłym szale.

Jak na grę typu RPG przystało, stworzysz w niej własną postać i będziesz ją rozwijać i odkrywać świat gry. Twórcy przygotowali tryb kampanii dla pojedynczego gracza, zróżnicowane tryby PvP oraz szereg innych form rozgrywki, w których gracze zmierzą się ze sobą w pojedynkach lub wspólnie powalczą o surowce i chwałę. Na uczestników czekają także setki unikatowych przedmiotów dla postaci, specjalne trofea, skórki, a nawet własny zwierzak-towarzysz. Co miesiąc organizowany jest również specjalny turniej z cennymi nagrodami rzeczowymi.

Gra jest dostępna na przeglądarki internetowe, a jej responsywny design pozwala na zabawę zarówno na komputerach PC, jak i urządzeniach mobilnych (smartfon oraz tablet).