League of Angels 2

Anioły czekają na Twoją interwencję

W królestwach Aniołów wybuchła wojna!W Królestwach Niebios, Burzy i Midasa trwa wojna. Teraz jej losy możesz zmienić Ty! Zbierz bohaterów i Anioły, doświadczenie i przedmioty, a następnie staw czoła demonom w ogromnym fantasy MMORPG, League Of Angels II.

Sformuj drużynę z czworga bohaterów i tocz zacięte walki z, umiejętnie posługując się strategią, unikatowymi możliwościami i atrybutami członków swojej drużyny i umiejętnie wykorzystując punkty szału. Najlepsze czeka jednak pod ziemią. W Lochach Królestw Niebios wreszcie dowiesz się, ile naprawdę wart jest Twój zmysł stratega. To tam znajdziesz całe fale przeciwników, rzadkie przedmioty, złoto i kryształy żywiołów, które posłużą Ci do rozwoju swoich bohaterów. W walce przyda się wyposażenie bojowe, które rozwijać można tak samo jak bohaterów.

Dzięki przemyślanemu rozwojowi bohaterów i udoskonalaniu przedmiotów, straszny nie będzie Ci nawet najpotężniejszy boss. Kolejne wyzwania będą jednak coraz bardziej wymagające, a wrogie będą walczyć coraz zacieklej. Czy uda Ci się ocalić Królestwa Niebios?