Legends of Honor

Przejdź do historii jako potężny władca

Zawieraj sojusze, rozwijaj swoją armię
i walcz o chwałęW Legends Of Honor możesz wcielić się w średniowiecznego władcę, na barkach którego spoczęły losy całego królestwa.

Od tego, czy zwyciężysz będą zależeć losy Twoich wasali, których przysięgałeś strzec. Chętnych do tego, by pokrzyżować Ci drogę nie brakuje, przez co Twoje królestwo nie raz będzie musiało wkroczyć na wojenną ścieżkę. Czy podołasz wyzwaniu i staniesz się prawdziwie legendarnym władcą? A może Twoje imię na wieki okryje się hańbą?

Swoje imperium będziesz rozwijać nie tylko w oparciu o armię. Równie ważne będzie umiejętnie prowadzenie handlu oraz dyplomacji – jako władca możesz zdecydować o dołączeniu do jednego z sojuszy, zaś Twoi sprzymierzeńcy wesprą Cię w ciężkich bitwach. Obszerne niezbadane tereny, na których kryje się tyle samo skarbów, co mrocznych tajemnic i niebezpieczeństw, wciągną na długie godziny, a bycie o krok przed przeciwnikiem, strategiczne planowanie kolejnych bitew może zapewnić Ci chwałę na wieki i uczyni Twoje imię prawdziwie legendarnym.