goalunited LEGENDS

Najwyższa Liga

Czy staniesz się LEGENDĄ?Sercem goalunited LEGENDS jest rozbudowany i złożony silnik symulowania meczów, dzięki czemu jest to najbardziej zaawansowany, dogłębny menedżer piłkarski dla początkujących i ekspertów. Więc niezależnie od tego, czy grasz 5 minut, czy 90 minut, z pewnością doświadczysz wymagającego i satysfakcjonującego doświadczenia.

Więcej niż piłka nożna
goalunited LEGENDS to więcej, niż tylko piłka. Będziesz się mierzyć z największymi pasjonatami i strategami z całego świata. Porównuj statystyki, zaprezentuj swoich zawodników, eksponuj ciężko zdobyte osiągnięcia i wyróżnij się na tle konkurencji.
Globalne uznanie
Zaczynając od kawałka ziemi, zmień swój stadion w coś naprawdę spektakularnego! Zrób to po swojemu. Rozbuduj każdy poziom, wybierz priorytety i obserwuj, jak ciężka praca się opłaca. Gdy Ty i Twój klub staniecie się bardziej znani, pozyskuj sponsorów i nowych członków sztabu szkoleniowego.
Ukształtuj swoje dziedzictwo
Będziesz musiał wykorzystać swój geniusz menedżerski nie tylko na boisku, ale także poza nim. Oczekiwania wiernych fanów będą rosły wraz Twymi sukcesami, więc pamiętaj, aby utrzymać ich zadowolenie. Co powiesz na większy sklep dla fanów? A może nowoczesną restaurację typu fast food? Zdecyduj, jak chcesz, aby Twoja spuścizna została zapamiętana.