FootballTeam

Najlepszy symulator piłkarski online

Stwórz własnego zawodnika, rozwijaj jego umiejętności i graj z innymi o najważniejsze trofea piłkarskiego świata!Zapach świeżo skoszonej murawy, doping tysięcy kibiców i Ty stojący oko w oko z bramkarzem przeciwnej drużyny. Od tego gola może zależeć jak potoczy się kariera twojego zawodnika, od tego, czy dołączysz do FootballTeam będzie zależeć czy przeżyjesz piłkarskie emocje!

FootballTeam to niezwykle realistyczny piłkarski symulator online, w który możesz zagrać przez zwykłą przeglądarkę internetową. W grze stworzysz swojego własnego zawodnika i tylko od Ciebie będzie zależeć to jak przebiegnie jego kariera. Rozwijaj piłkarskie umiejętności – trenuj, uczęszczaj na szkolenia, odblokowuj nowe przedmioty i wspinaj się na wyżyny świata futbolu!

W tej grze kontrola jest w twoich rękach! Dołącz do drużyny składającej się z prawdziwych graczy i rzuć wyzwanie innym teamom. Wybierz taktykę którą zaskoczysz przeciwnika i zdominuj najsłynniejsze stadiony świata!

Walcz w najważniejszych ligach piłkarskich o trofea i załap się do walki o puchary oraz inne wspaniałe nagrody. Zostań mistrzem piłkarskim i pokieruj swoją drużyną z FootballTeam!