Farmerama

Niecodzienny inwentarz czeka na farmera

Stań się potężnym agronomem i wyhoduj złotą owcęPoprowadź gospodarstwo do rozkwitu, by stać się najpotężniejszym farmerem, jakiego znał Internet. Nie interesujesz się rolnictwem? Bardzo się mylisz. Przecież każdy chociaż raz w życiu chciał stanąć na skrawku pola z wizją, że tu, gdzie teraz jest ściernisko, wcale nie powstanie San Francisco, lecz wielka farma, która dzięki swym urodzajnym plonom słynna będzie na całą okolicę.

Sądzisz, że życie rolnika jest nudne? Znów bardzo się mylisz. Czekają na Ciebie różne, często niecodzienne misje. Możesz też grać w farmerskim kole fortuny, w którym do zdobycia są atrakcyjne nagrody. A jeżeli jesteś prawdziwym rozrywkowym typem rolnika, Farmerama pozwoli Ci celebrować święta takie jak Halloween czy Bożę Narodzenie, w dniu w którym one naprawdę się odbywają.

Oczywiście, praca na roli to nie tylko rozrywka. Żeby z małego pola stworzyć wielkie gospodarstwo trzeba mieć głowę na karku. Nie jest to proste zadanie, ale Ci bardziej pojętni złapią rzemiosło w mig. Grunt to dobrze zaplanować uprawy, zebrać je i korzystnie sprzedać. Nie wolno nam także zapominać o zabudowaniach. Wielkie kurniki to przecież duma każdego rolnika.

Gra nie wymaga obuwia ochronnego czyli popularnych gumiaków. Wystarczy tylko sprawna przeglądarka oraz kilka chwil na doglądanie naszych plonów.