Goodgame Empire

Stań na czele potężnej armii, dziel i rządź!

Rozwijaj swój zamek, ekonomię oraz armię
i prowadź ku zwycięstwu!Goodgame Empire pozwoli poczuć niepowtarzalny klimat i grywalność klasycznych strategii czasu rzeczywistego w przeglądarce. Jako średniowieczny władca weźmiesz odpowiedzialność za losy swoich wasali i poprowadzisz ich do potęgi lub zguby.

Od podstaw stworzysz własne średniowieczne księstwo. Kluczowy będzie nie tylko rozwój własnego zamku, ale także zapewnienie dobrobytu podwładnym, jak i hojne opłacanie rekrutów, których siłą będzie trzonem Twojej armii Najemnicy, rzemieślnicy, mieszczańscy kupcy i chłopi – wszyscy czekają na Twoje rozkazy. Do rozwoju potęgi niezbędne będą surowce, dzięki którym nie tylko rozbudujesz budynki, ale także wzmocnisz potencjał militarny i handlowy swojego księstwa.

Nie samą wojną jednak żyje człowiek – równie ważny będzie rozwój ekonomiczny, jak i współpraca dyplomatyczna z innymi graczami. Nawet najpotężniejszy wróg ugnie się pod siłą niepodzielnego sojuszu. Doświadczenie zaprowadzi Cię do kolejnych krain, w których rozgrywka będzie jeszcze bardziej wciągająca.