Drakensang Online

Uwolnij Dracanię spod jarzma wiecznego mroku

Krainę Dracanii spowija mrokStwórz potężnego bohatera, którym przemierzysz całą krainę Dracanii. Przygotuj się jednak, że nie będzie to łatwa podróż. Twoja odwaga i męstwo na każdym kroku wystawiane będą na próbę.

W trakcie swoich misji natkniesz się na prawdziwych graczy z całego świata. Uważaj, niektórzy z nich będą mieli złe intencje, inni jeszcze wyciągną do Ciebie rękę w potrzebie. Zawieraj sojusze, walcz z potworami i nie poddawaj się. Każda kolejna potyczka, to dodatkowe doświadczenie, dzięki którym pokonujesz własne słabości.

Pamiętaj też, żeby dbać o bohatera. Zanim jednak przystąpisz do walki na śmierć i życie, zastanów się, który z nich będzie najlepszy. Czy wybierzesz Strażnika lasu? A może zdecydujesz się na Parowego mechanikusa? W obwodzie zostają jeszcze Rycerze zakonu Smoka oraz Czarodzieje kręgu. Oczywiście decyzja należy do Ciebie.

Każda z postaci posiada własne unikatowe moce. Żeby je rozwijać, potrzeba odwagi oraz odrobina cierpliwości. Taka postawa pomoże Ci podejmować coraz to bardziej wymagających przeciwników. Do walki z nimi nieocenione mogą się okazać też artefakty rozsiane po całym świecie - nie zapomnij ich zbierać.

Zanim wkroczysz do magicznego świata, warto zarezerwować sobie trochę wolnego. Walki z potworami sprawiają, że czas jakoś szybciej ucieka.