Dino Storm

KOWBOJE, DINOZAURY I LASERY

Załóż swój wlasny klan dinozaurów!Sława i fortuna czekają na dzielnych poszukiwaczy przygód w tej darmowej grze 3D dla wielu graczy. Z zaledwie kilkoma dolarami w kieszeni, pistoletem laserowym i swoim małym, lecz wiernym dinozaurem docierasz do ogarniętego gorączką złota miasteczka Dinoville. Zmierz się ze stadami ogromnych i dzikich dinozaurów oraz bezlitosnymi bandytami, zarządzaj posterunkami, obozami oraz działkami górniczymi. Przetrwaj, a sława i respekt do Twojej osoby będą rosnąć dopóki nie zostaniesz największym bohaterem miasta: Szeryfem Dinoville.

W Dino Storm masz możliwość zastania szeryfem rodem z Dzikiego Zachodu, który będzie egzekwował prawo i porządek w niebezpiecznym świecie zamieszkanym przez bandytów i prehistoryczne stworzenia. Budzące strach i podziw dinozaury służą tu także jako wierzchowce, które czekają, aby zostać osiodłane i zabrane na przejażdżkę przez najdzielniejszych bohaterów z Dinoville.

Dino Storm jest innowacyjna i darmowa gra online dla wielu graczy z najfajniejszymi motywami: dinozaurami i laserami, wielka gorączka złota oraz bezwzględnymi bandytami i przygodami w otwartym świecie. Na najlepszych czeka sława i uznanie!