Dinosaur Park – Primeval Zoo

Zaprojektuj park dinozaurów swoich marzeń

Poznaj dawno zapomniany świat dinozaurów w Dinosaur Park – Primeval Zoo!W Dinosaur Park – Primeval Zoo wcielasz się w rolę menadżera przepięknego parku dinozau-rów i hodujesz prehistoryczne gatunki zwierząt ratując je przed wyginięciem.

Twoje oko radują przesłodkie małe dinozaury, które wykluwają się z jaj i natychmiast chcą zwiedzać okolicę. Jako doskonały opiekun troszczysz się o ich bezpieczeństwo, budujesz im odpowiednie wybiegi, wyposażasz w karmniki, poidła i urządzenia do zabawy, aby mogły się wyszaleć i spędzić czas w intersujący sposób. Dzięki zaspokojeniu wszystkich potrzeb twoje dinozaury czują się świetnie, promieniują witalnością i radością życia.

Żywe i radosne dinozaury są absolutnym magnesem przyciągającym do parku tłumy zwiedza-jących, dzięki czemu masz środki finansowe na nowe inwestycje i rozwijanie parku. Do two-ich zadań jako menadżer parku należy również jego projektowanie i upiększanie według wła-snej wizji, oferowanie zwiedzającym stoisk z przekąskami i pamiątkami oraz zatrudnianie pracowników do pomocy w codziennych zadaniach w parku.

Drobne szczegóły w animacjach dinozaurów z pewnością cię zachwycą: prehistoryczne zwie-rzęta reagują na wszystko co robisz. I tak na przykład gdy napełnisz ich karmniki, natychmiast zaczynają się ze smakiem zajadać dostarczoną karmą. Gdy udostępnisz im zabawki na wybiegach, z rozkoszą rzucają się w wir zabawy.

Oprócz radości dla oka i ucha w grze Dinosaur Park – Primeval Zoo możesz zawierać wirtu-alne przyjaźnie z innymi graczami, pomagać sobie na wzajem i ramię w ramię stawiać czoło wyzwaniom jako członek gildii. Last but not least, przy okazji odprężającej gry poznasz wiele nowych gatunków dinozaurów i dowiesz niejednej ciekawostki o prehistorycznych kolosach.

Zapraszamy do wspólnej zabawy