Dark Orbit

Ruszaj po sławę i bogactwo

Dołącz do wielkiej batalii o władzę nad galaktykąW przerażającej pustce kosmosu czeka na ciebie sława i niezmierzone bogactwa – musisz tylko zasiąść za sterami myśliwca i wyruszyć na spotkanie przygody.

Przyłącz się do jednej z trzech frakcji i znajdź miejsce w klanie, by wspólnie szukać przygód, walczyć z Obcymi i z innymi graczami w bezlitosnej przestrzeni kosmicznej. By się utrzymać, musicie zdobywać minerały, budować rafinerie, bronić swojego terytorium, a przede wszystkim się bogacić i zmiażdżyć konkurencję. Miarą postępu jest doświadczenie i honor. Jako pilot będziesz rozwijał się w rozbudowanym drzewie umiejętności, pracował na rzecz swojej frakcji i wypełniał misje, zlecone przez przełożonych. Wiele rzeczy kupisz za kredyty i na aukcjach, ale to Uridium zagwarantuje ci dostęp do elitarnych części i projektów.

Twój klan będzie walczyć w starciach na śmierć i życie, przechwycić boję sygnalizacyjną, pokonać inwację, zagrać w piłkę w kosmosie albo pokonać inwację obcych, by zdobyć cenne nagrody. Zbuduj bramę międzygalaktyczną i pokonaj Obcych albo zgiń.