Cargo Tycoon

Własne przedsiębiorstwo transportowe

Zostań właścicielem globalnego biznesuPragniesz zostać właścicielem przedsiębiorstwa transportowego i zbudować od podstaw jego potęgę? Wejdź do wirtualnego świata gry Cargo Tycoon. Podczas zabawy przyjdzie ci podjąć wiele ważnych decyzji, które będą rzutowały na przyszłość firmy. Przemyśl swoją strategię i realizuj ją mądrą polityką kadrową, rozsądnymi zakupami samochodów dostawczych oraz rozsądnymi inwestycjami w infrastrukturę.

Twoja firma zarabia otrzymując zlecenia z giełdy, a zlecenia to dla Twojej firmy rzecz niemal święta. Musisz dotrzymać warunków umowy, by otrzymać tłustą zapłatę. Każde dobrze wykonane zlecenie podnosi reputację, a co za tym idzie pozwala na dostęp do zleceń międzynarodowych, przetargów oraz spedycji. Firma będzie się rozwijać i zatrudnisz coraz więcej pracowników. Ciągły rozwój pozwala na budowę garaży, które postawią przed Tobą całkowicie nowe możliwości logistyczne. Im więcej samochodów, tym więcej zarobisz, więc stale powiększaj swoją flotę aut.

Cargo Tycoon to idealna gra dla miłośników ekonomicznych i strategicznych rozgrywek. Nie czekaj i zarządzaj swoim własnym imperium transportowym! Gra jest dostępna za darmo w przeglądarce lub poprzez aplikacje na system Android.