Broken Ranks

Wejdź na ścieżkę przygody wspólnie z graczami z całego świata

Czy przetrwasz w brutalnym świecie?Broken Ranks to dostępna na PC, darmowa gra MMORPG polskiej produkcji, z otwartym światem, nieliniową fabułą i unikalnym, turowym systemem walki, przypominającym ten znany choćby z Heroes of Might and Magic. Całość jest przedstawiona w rzucie izometrycznym, który na myśl przywodzi popularne, światowe klasyki, takie jak Baldur's Gate.

To opowieść wygnańca, szukającego swojego miejsca w nowym świecie i zarazem bohatera, który musi znaleźć w sobie siłę, aby odzyskać to, co zabrał mu najeźdźca. Twoja postać musi wziąć los w swoje ręce i odnaleźć się w brutalnej rzeczywistości, w której każdy dzień przynosi nie tylko nowe wyzwania, ale i szanse.

Wybierz jedną z siedmiu profesji (Voodoo, Sheed, Łucznik, Druid, Rycerz, Barbarzyńca, Mag Ognia) i wraz z drużyną - lub w pojedynkę - eksploruj tętniące życiem miasta, pełne tajemnic i grozy zapomniane ruiny oraz wiele innych krain.

W pojedynkę doświadczysz taktycznej głębi systemu walki, natomiast dzięki wspólnej grze z innymi graczami docenisz wszystkie zależności pomiędzy profesjami i kombinacjami ataków.

Rozwijaj swoją postać, pokonuj monstra, zdobywaj legendarne przedmioty, eksploruj świat, dołącz do gildii lub załóż własną i stań się częścią społeczności Broken Ranks, która składa się na niepowtarzalny klimat tytułu.