Big Farm

Czy potrafisz poprowadzić własne gospodarstwo?

Rozwijaj gospodarstwo i buduj swoją
rolniczą potęgęOd dziecka towarzyszyły Ci marzenia o życiu na wsi, na niewielkiej farmie, wśród przyrody, zwierząt? Big Farm to rozbudowana symulacja farmy, dzięki której gracz może rozwinąć niewielkie gospodarstwo w prawdziwą hodowlaną potęgę i stać się rolniczym potentatem.

Big Farm oferuje nie tylko mnóstwo sposobów na rozwój gospodarstwa, ale także realistycznie oddaje procesy produkcyjne. Sądzisz, że hodowla zwierząt i rolnictwo to pestka? Sprawdź się w Big Farm! Swoją farmę możesz rozwijać na niezliczoną liczbę zróżnicowanych wariantów, dzięki aż 45 rodzajom budynków i niemal 100 możliwym produktom. Ponadto każdej zagrodzie można nadać unikatowy charakter, dzięki ponad 100 dostępnym w grze dekoracjom.

Nie musisz jednak grać samotnie: Big Farm umożliwia także współzawodnictwo z innymi graczami – swoją wirtualną farmę prowadzi na całym świecie ponad 35 mln graczy, z którymi można też dokonywać wymian handlowych. Dzięki temu możliwe jest szybsze odkrywanie kolejnych technologii, dzięki którym farma rosnąć będzie jeszcze prężniej.