Arkheim - Realms at War

Nowy świat czeka na odkrycie!

Elf czy Krasnolud? wybierz mądrze!Zanurz się w świecie Arkheim, nowej strategii wagi ciężkiej od twórców globalnego internetowego klasyka ― Traviana: Legends. Zarządzaj oddziałami i surowcami zza bezpiecznych murów miasta Arkheim – Realms at War łączy w sobie głębię złożoności gry strategicznej na PC z dostępnością apki.

Arkheim to wszystko, co pozostało ze starożytnego, legendarnego kontynentu, który został niemal całkowicie zniszczony przez kataklizm. Od tamtej pory, z magicznych, unoszących się pozostałości uformowało się wiele wysp, gdzie stare relikty i obietnice potężnej mocy przyciągają teraz nowych odkrywców. Zniszczony kontynent jest ponownie zasiedlany ― przez graczy ― napędzanych przepowiednią zapowiadającą wzniesienie się wybranych do Wiecznego Światła.

Łączą siły w potężnych przymierzach w poszukiwaniu tajemnych kul. Ostatecznie tylko dzięki mocy tych kul będą mogli wznieść się na wyższe i bardziej imponujące wyspy. Decyduj o losie Przymierza w ramach zawiązanego sojuszu: Gdzie powinno się rozszerzyć kontrolę, których z wrogów zaatakować, a które ataki odeprzeć? To nieustanne decyzje: w Arkheim, Przymierza nieprzerwanie konkurują miedzy sobą, aby poszerzać terytoria i zdobywać kule innych.